• Pobyty

  Pobyty w otoczeniu ciszy i zieleni

 • Nałęczów

  Nałęczów - tutaj warto przyjechać

 • Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej

  Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej

 • dieta

  Doskonałe wyżywienie, różnorodna dieta

Voucher podarunkowy to świetny pomysł na niebanalny prezent!

 

Zrób niespodziankę bliskiej Ci osobie i podaruj jej Voucher na pobyt w naszym Sanatorium bądź Voucher podarunkowy (kwotowy) uprawniający do skorzystania z zabiegów przyrodoleczniczych.

 

Karnet podarunkowy stanowi wspaniały, nietuzinkowy prezent pozostający na długo w pamięci obdarowanego, który sam wybiera termin pobytu i atrakcje, z których chce skorzystać. Dzięki temu mają Państwo pewność, że będzie zadowolony z prezentu.  

Voucher może zostać przygotowany na podstawie każdego pakietu pobytowego, jaki oferuje Sanatorium. Jest to doskonały pomysł na upominek okolicznościowy, rocznicowy np. jako prezent ślubny, urodzinowy itp.. Szczególnie polecamy Państwu pakiety: „Tydzień dla serca”, „Oferta specjalna – Lato 2019 w Nałęczowie”, „Kręgosłup w potrzebie” lub „Wczasy odchudzająco-usprawniające z trenerem”. Voucher może być zrealizowany również w innym dowolnie wybranym terminie. Ponadto oferujemy Vouchery kwotowe, które upoważniają do skorzystanie z zabiegów przyrodoleczniczych (do określonej kwoty).

 

W celu zakupu voucherów prosimy o kontakt z sekretariatem lub recepcją (dział marketingu):

sekretariat - 81 5014257 w godz. od 7.00 do 15.00 (pon.-pt.),

recepcja - 81 5014251 w godz. od 8.00 do 20.00 (codziennie),

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

REGULAMIN ZAKUPU VOUCHERÓW POBYTOWYCH ORAZ PODARUNKOWYCH

w Sanatorium Uzdrowiskowym „Ciche Wąwozy” w Nałęczowie

 

 1. Organizatorem oferty jest Sanatorium Uzdrowiskowe „Ciche Wąwozy” w Nałęczowie, ul. Głowackiego 12, 24-140 Nałęczów, zwane dalej Sanatorium.

 2. Ważność Vouchera ustala się na okres 6 miesięcy od daty wystawienia Vouchera.

 3. Oferta skierowana jest do klientów, którzy w okresie jej trwania dokonają zakupu Vouchera. Opłaty można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na konto Sanatorium.

 4. Voucher można zamówić: e-maliowo, listownie, telefonicznie lub bezpośrednio w Dziale Marketingu (Recepcja, Sekretariat).

 5. W ramach oferty dostępne są dwa warianty:

 • Voucher podarunkowy (kwotowy), w którym kupujący określa kwotę bonu do wykorzystania na zabiegi lecznicze w Sanatorium.

 • Voucher pobytowy, w którym kupujący określa konkretny typ pobytu, jego długość, ewentualnie jego termin. Osoba obdarowana może również samodzielnie ustalić termin pobytu.

 1. Voucher wystawiony jest przez pracownika Sanatorium (Dział Marketingu) na jeden z wybranych wariantów zgodnie z cennikiem usług Sanatorium na ściśle określonym druku przekazanym przez Dział Marketingu.

 2. Voucher może zostać wystawiony imiennie lub in-blanco w zależności od życzenia Klienta.

 3. Klient dokonujący zakupu Vouchera wybiera wariant oferty, przy czym na jeden Voucher możliwy jest wybór jednego wariantu.

 4. Na życzenie Klienta pracownik Działu Marketingu zobowiązany jest do wystawienia faktury na nazwisko osoby dokonującej wpłaty oraz przekazania Vouchera Klientowi na podstawie uzgodnień: odbiór osobisty w Dziale Marketingu, listownie – wysyłka do Klienta lub osoby obdarowanej na wskazany adres.

 5. Termin wykorzystania zakupionego Vouchera w zależności od rodzaju wykupionych usług ustalany jest przez posiadacza Vouchera z pracownikiem Działu Marketingu, o czym pracownik Sanatorium jest zobowiązany poinformować Klienta w chwili zakupu. Jeżeli Voucher obejmuje usługę w cenie promocyjnej, czas jego wykorzystania określa termin promocji.

 6. W przypadku braku wykorzystania przez Klienta Vouchera w ciągu 6 miesięcy od daty wystawienia, jego ważność upływa z ostatnim dniem wyznaczonego terminu.

 7. Brak wykorzystania przez Klienta Vouchera w okresie 6 miesięcy od daty wystawienia nie upoważnia Klienta do odbioru wniesionej opłaty.

 8. Zakupiony Voucher nie podlega zwrotowi.