• Pobyty

  Pobyty w otoczeniu ciszy i zieleni

 • Nałęczów

  Nałęczów - tutaj warto przyjechać

 • Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej

  Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej

 • dieta

  Doskonałe wyżywienie, różnorodna dieta

Sanatorium Uzdrowiskowe „Ciche Wąwozy” w Nałęczowie zatrudni osoby na stanowiska recepcjonistki oraz pomocy kuchennej:

❗️RECEPCJONISTKA

Szukamy osoby, która potrafi samodzielnie podejmować decyzje, jest zaangażowana w swoją pracę oraz cechuje się wysoką kulturą osobistą. Wymagana jest dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pacjentem. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Oferujemy pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej (w przyszłości możliwa umowa o pracę/około pół etatu). Praca również w święta oraz w weekendy (elastyczny grafik), zmiany 12-sto godzinne - tylko dzienne.

❗️POMOC KUCHENNA

Poszukujemy osoby na stanowisko pomocy kuchennej na czas zastępstw (maj-październik). Oferujemy pracę w sympatycznym zespole na podstawie umowy cywilnoprawnej.
Wymagana jest dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność. Praca również w święta oraz w weekendy, dwie zmiany (elastyczny grafik). Wymagane doświadczenie w gastronomii. Kandydat(ka) musi posiadać aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojego CV za pośrednictwem poczty elektronicznej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w Sanatorium (pok. nr 18 - kadry) w godz. 7.00-15.00, od poniedziałku do piątku.
Recepcja: (81) 501 42 51
Kadry: (81) 501 42 51, wewn.402

Informujemy, że Administratorem danych jest Sanatorium Uzdrowiskowe „Ciche Wąwozy” w Nałęczowie
z siedzibą w Nałęczowie przy ul. Głowackiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.